Novinky

Predstavujeme partnera súťaže – DORPS

Predstavujeme partnera súťaže – DORPS

Spoločnosť DORPS je už druhý rok partnerom súťaže OFFICE ROKA. Keďže náš projekt podporuje inovácie v kancelárskom prostredí, je prirodzené, že jedným z partnerov je aj spoločnosť z oblasti informačných technológií.

Čítať viac +ABSOLÚTNYM VÍŤAZOM OFFICE ROKA JE PROFESIA, TRI OCENENIA SI ODNÁŠA SYGIC

ABSOLÚTNYM VÍŤAZOM OFFICE ROKA JE PROFESIA, TRI OCENENIA SI ODNÁŠA SYGIC

Absolútnym víťazom aktuálneho ročníka súťaže o najinšpiratívnejšie pracovné prostredie na Slovensku - OFFICE ROKA - sa stala spoločnosť Profesia. Rozhodla o tom svojím hlasovaním päťčlenná odborná porota, väčšinu ktorej tvorili odborníci zo zahraničia. Tri ocenenia si za svoje pracovné prostredie odnáša spoločnosť Sygic, jedno víťazstvo berie EY. Organizátorom súťaže je spoločnosť CBRE.

Čítať viac +


Centrála ČSOB je zameraná na zdravie zamestnancov

Centrála ČSOB je zameraná na zdravie zamestnancov

Do užšieho finále aktuálneho ročníka súťaže Office roka sa dostali aj pracovné priestory ČSOB. Uchádzajú sa o titul v kategórii Zdravá kancelária. Poďte sa pozrieť ako sa táto banka postarala o svojich zamestnancov pracujúcich v centrále, ktorá sídli v administratívnom centre Zuckermandel v Bratislave.

Čítať viac +


Kancelárie Arvalu? Dôraz na zamestnancov a návštevníkov

Kancelárie Arvalu? Dôraz na zamestnancov a návštevníkov

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti operatívneho lízingu, Arval, tento rok zriadila novú kanceláriu. Chceli, aby sa v nej zamestnanci firmy cítili príjemne a mali v nej všetko, čo na výkon svojej práce potrebujú. Urobte si virtuálnu prehliadku priestorov, ktoré súťažia o titul Office roka.

Čítať viac +