Kancelárie Arvalu? Dôraz na zamestnancov a návštevníkov

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti operatívneho lízingu, Arval, tento rok zriadila novú kanceláriu. Chceli, aby sa v nej zamestnanci firmy cítili príjemne a mali v nej všetko, čo na výkon svojej práce potrebujú. Urobte si virtuálnu prehliadku priestorov, ktoré súťažia o titul Office roka.

0-25.jpg

Dominantou priestoru je uvítacia časť- recepcia v čiernej farbe so svetelnou stenou, pripomínajúca nočnú oblohu. Arval tu kládol dôraz na návštevníkov, ktorí si môžu v tejto zóne oddýchnuť a občerstviť sa.

0-26.jpg

Svetlé koberce, drevený dizajnový nábytok, steny obložené svetlou dyhou, závesy, ktoré priestor zmäkčujú, to všetko je ladené do prírodných farieb.

0-27.jpg

Už na prvý pohľad vás vo všetkých priestoroch oslovia svietidlá s funkciou tlmenia. Na podčiarknutie priestoru vybrali nezvyčajné kruhové svietidlá.

0-28.jpg

Kancelárie boli navrhnuté s viac než dostatočným počtom zasadacích miestností. Priestory určené na stretnutia väčších skupín sú obložené drevenou dyhou s rôznymi geometrickými tvarmi.

Miestnosti dekorujú obrazy miest, s ktorými spolupracujeme v rámci Regionálneho Centra.

0-30.jpg

Pre účely krátkych stretnutí boli navrhnuté drop boxy, v ktorých si naši zamestnanci môžu napríklad aj zatelefonovať, prípadne sa v kľude a nerušene porozprávať.

0-31.jpg

Kuchyňa v čistých tvaroch a drevenom šate je nevšedná a nadčasová. Pasujú jej masívne drevo v podobe jedálenského stola vo výraznej zelenej farbe a dominantné moderné svietidlá. Poskytuje tak dostatok miesta pre všetkých zamestnancov v čase obeda, prípadne na All Staff stretnutia. Priestor disponuje aj ďalšími dvomi kuchynkami, v ktorých sa môžu zamestnanci kedykoľvek občerstviť.

0-32.jpg
  • Názov spoločnosti: Arval Slovakia, s.r.o.

  • Dizajnér/architekt/štúdio: Kuklica, Smerek, Hubinský (Hubinsky atelier s.r.o.)

  • Veľkosť priestoru v m2: 2200

  • Rok realizácie: 2017

  • Oblasť pôsobenia spoločnosti: Operatívny lízing

  • Adresa (ulica, mesto): Pribinova 19, 811 09, Bratislava

Organizátorom súťaže Office roka je slovenská pobočka spoločnosti CBRE. Diamantovým partnerom je spoločnosť Corwin, zlatým partnerom je spoločnosť Liko.S, bronzovými partnermi sú Bavaris, Dockitin, SilentLab, Slovanet, partnermi sú Ecophon, Captureal, DORPS, SmartWallPaint, Zlaté zrnko, Fruit Service, AmCham. Mediálnym partnerom je týždenník TREND, marketingovým partnerom agentúra NEUROPEA.

www.officeroka.sk

Judita Horvath