Vstúpte do kancelárií Yanfeng Automotive Interiors v Bratislave

Twin City je sídlom aj ďalšej zo súťažných kancelárií o najkrajší pracovný priestor na Slovensku, Office roka. Ako to vyzerá v interiéri firmy, ktorá sa zaoberá interiérmi automobilov? Poďte sa pozrieť!

Firma Yanfeng Automotive Interiors sa vzhľadom na narastajúci počet zamestnancov rozhodla presťahovať do nových priestorov. Za svoje nové sídlo zvolila jedno z najmodernejších biznis centier v širšom centre Bratislavy.

0-34.jpg

Dôvod? Je ich hneď niekoľko. Dostupnosť MHD, reštaurácie, parkovanie, veľkorysé priestory, infraštruktúra, blízkosť centra mesta.

"Priestory spoločnosti sú navrhnuté tak, aby ladili s inovatívnym konceptom našej spoločnosti. Chceme, aby sa v nich zamestnanci cítili príjemne, keďže v ňom trávia väčšinu svojho času."

Okrem štandardných pracovných priestorov sa v priestoroch firmy nachádza relaxačná časť, veľká jedáleň a terasa, ktorú kolegovia využívajú aj na interné stretnutia.

Veľké množstvo zasadačiek predurčilo toto miesto na to, že sa prirodzene stalo interný meeting hubom spoločnosti.

0-38.jpg
  • Názov spoločnosti: Yanfeng Automotive Interiors - pobočka Bratislava

  • Dizajnér/architekt/štúdio: Ardeline

  • Veľkosť priestoru v m2: 2600 m2

  • Rok realizácie: 2016

  • Oblasť pôsobenia spoločnosti: Automobilový priemysel

  • Adresa (ulica, mesto): Twin City C, Mlynské Nivy 14, 821 09 Bratislava

0-39.jpg

Organizátorom súťaže Office roka je spoločnosť CBRE Slovensko. Diamantovým partnerom je spoločnosť Corwin, zlatým partnerom je spoločnosť Liko.S, bronzovými partnermi sú Bavaris, Dockitin, SilentLab, Slovanet, partnermi sú Ecophon, Captureal, DORPS, SmartWallPaint, Zlaté zrnko, Fruit Service, AmCham. Mediálnym partnerom je týždenník TREND, marketingovým partnerom agentúra NEUROPEA.

Judita Horvath