O Projekte Header.png

NAJINŠPIRATÍVNEJŠIE PRACOVNÉ PROSTREDIE

CBRE OFFICE ROKA má za cieľ ukázať a vyhodnotiť najinšpiratívnejšie pracovné prostredie firiem na Slovensku.

Chce predstaviť filozofiu, hodnoty a nové trendy v spoločnostiach, ktoré sa snažia o vytváranie inšpiratívneho, kreatívneho a zdravého pracovného prostredia. Ide už o 4. ročník prestížnej súťaže, ktorá sa stále teší veľkému záujmu spoločností. Dôvod je zrejmý. Nachádzame sa v časoch, kedy firmy bojujú o talenty. A práve kvalita pracovného prostredia je dnes jedným z veľmi dôležitých a často rozhodujúcich faktorov pri zvažovaní uchádzačov, ktorého zamestnávateľa uprednostnia.

 
AdobeStock_72100360 [Converted].png
 
O projekte_Preco sa do projektu zapojit.png

" Sme presvädčení, že zapojením sa do súťaže sa spoločnosť zviditeľní, zvýši sa jej atraktivita u budúcich uchádzačov o zamestnanie. Tým najlepším poskytne priestor v prestížnych celoslovenských médiách. Účasť v súťaži OFFICE ROKA je vecou prestíže. Zúčastnené spoločnosti sa zaradia medzi tých, ktorí určujú trend v oblasti inovatívneho pracovného prostredia."

— Tím CBRE

 

Kancelárie, v ktorých pracuje niekoľko sto tisíc ľudí sú kľúčovým nástrojom k dosahovaniu vyššej výkonnosti firiem a podmienkou k udržaniu ich rastu. Spoločnosti, ktoré sa do súťaže zapoja tak ukážu:

 
O projekte_Cisla 1.png

že poznajú celosvetový trend a riadia sa princípmi úspešných lídrov.

O projekte_Cisla 2.png

že kladú dôraz na efektivitu pracovného prostredia – jeho flexibilitu, nízke operačné náklady, dobrú dostupnosť, jeho vhodnú organizáciu.

O projekte_Cisla 3.png

že sú schopné zaujať, dokážu prilákať a udržať kvalitnú pracovnú silu.

O projekte_Cisla 4.png

že dokážu zladiť ľudí a celé tímy s víziou spoločnosti, ktorá je moderná, agilná a technologicky vyspelá.