O projekte

CBRE Office roka

CBRE OFFICE ROKA má za cieľ ukázať a vyhodnotiť najinšpiratívnejšie pracovné prostredie firiem na Slovensku. Chce predstaviť filozofiu, hodnoty a nové trendy v spoločnostiach, ktoré sa snažia o vytváranie inšpiratívneho, kreatívneho a zdravého pracovného prostredia. Ide už o 3. ročník prestížnej súťaže, ktorá sa stále teší veľkému záujmu spoločností. Dôvod je zrejmý. Nachádzame sa v časoch, kedy firmy bojujú o talenty. A práve kvalita pracovného prostredia je dnes jedným z veľmi dôležitých a často rozhodujúcich faktorov pri zvažovaní uchádzačov, ktorého zamestnávateľa uprednostnia.

PREČO SA DO SÚŤAŽE ZAPOJIŤ

Účasť v nej zviditeľní každú súťažiacu spoločnosť, zvýši jej atraktivitu u budúcich uchádzačov o zamestnanie, najlepším poskytne priestor v prestížnych celoslovenských médiách. Účasť v súťaži OFFICE ROKA je vecou prestíže. Zúčastnené spoločnosti sa zaradia medzi tých, ktorí určujú trend v oblasti moderného pracovného prostredia.

Kancelárie, v ktorých pracuje niekoľko sto tisíc ľudí sú kľúčovým nástrojom k dosahovaniu vyššej výkonnosti firiem a podmienkou k udržaniu ich rastu. Spoločnosti, ktoré sa do súťaže zapoja tak ukážu:

  • že poznajú celosvetový trend a riadia sa princípmi úspešných lídrov.
  • že kladú dôraz na efektivitu pracovného prostredia – jeho flexibilitu, nízke operačné náklady, dobrú dostupnosť, jeho vhodnú organizáciu, podporujúcu komunikáciu a spoluprácu.
  • že sú schopné zaujať, dokážu prilákať a udržať kvalitnú pracovnú silu.
  • že dokážu zladiť ľudí a celé tímy s víziou spoločnosti, ktorá je moderná, agilná a technologicky vyspelá.

Účasť v súťaži OFFICE ROKA je vecou prestíže

Zúčastnené spoločnosti sa zaradia medzi tých, ktorí určujú trend v oblasti moderného pracovného prostredia.

ČO PONÚKA CBRE OFFICE ROKA

1

Mediálnu pozornosť

Súťaž sa objaví v popredných slovenských médiách a internetových portáloch.

2

Záštitu profesionálov

Organizátorom súťaže je CBRE – jeden zo svetových lídrov v oblasti realitných služieb a poradenstva. Odbornú porotu budú tvoriť osobnosti zo sveta realít, interiérového dizajnu, architektúry či marketingu.

3

Pozitívny imidž

CBRE OFFICE ROKA prispeje k posilneniu imidžu každej zúčastnenej spoločnosti a k zvýšeniu jej atraktivity tak pre verejnosť ako aj pre uchádzačov o zamestnanie.

4

Vybranú spoločnosť

Súťaže sa zúčastnia spoločnosti, ktorým záleží na kvalite pracovného prostredia pre svojich zamestnancov. Budú medzi prvými, ktorí otvoria väčšiu verejnú a odbornú diskusiu o kvalite pracovného prostredia a trendoch v tejto oblasti.

Ročenky z ročníkov 2016 a 2017

Fotografie, príbehy účastníkov súťaže, názory i rady odborníkov na tému kancelárskeho prostredia nájdete vo fotoknihe súťaže OFFICE ROKA.